Jubileusz cala sala.jpg

Nauka w naszej szkole

Nauka w szkole obejmuje trzy przedmioty: język polski, historię Polski oraz geografię Polski. W szkole odbywają się także lekcje religii.

Jesteśmy społecznością otwartą na różnice, wyzwania, ucznia z potrzebami edukacyjnymi i każdego chętnego Rodzica/Opiekuna, który chce aby jego dziecko rozpoczęło lub kontynuowało naukę, rozwój i co uważamy za najważniejsze przygodę z polskością w naszej szkole.

Siłą naszej szkoły i tworzących ją ludzi od 65 lat jest wiara w to, że można działać jeśli się tylko ma wizję, cel i ogromne pokłady dobrej woli. Pozytywne nastawienie i pasja to słowa klucze towarzyszące nam od przeszło pół wieku dlatego, pozwalamy je sobie przekazywać dalej podobnie jak patriotyzm, który nas wszystkich w naszej społeczności definiuje.

PATRIOTYZM

P – pasja do nauki i nauczania
A – aspiracje, ambicje i nauka asertywnego postępowania
T – tożsamość
R – rozwój

I – inspiracja, inwencja i innowacja
O – Ojczyzna, ale również obietnica dobrze zagospodarowanego czasu, ostoja i opoka
T – tradycja
Y – your personal values are important for us!
Z – zespół oraz zamiłowanie do nowoczesnych technologii
M – jak motywacja do spełniania marzeń i dążenia do wytyczonych celów

wystawa Jubileuszowa_edited.jpg

Grafik szkolny